Diamentowe bezpyłowe wiercenie betonu

Oferujemy Państwu diamentowe bezpyłowe wiercenie betonu oraz innych twardych powierzchni. To technika pozwalająca na robienie otworów o zróżnicowanej średnicy, od 10 mm do nawet 1 metra, a także nieograniczonej głębokości. Wiertła diamentowe doskonale sprawdzają się przy pracy w betonie, ale też asfalcie, cegle, kamieniu oraz innych twardych i wymagających materiałach. Koronowe wiertła diamentowe, z których korzystamy, świetnie nadają się do tego, by osadzać je w maszynach o różnym napędzie. Nadają się zatem do prac z użyciem narzędzi elektrycznych oraz hydraulicznych.

Diamentowe wiercenie betonu to metoda posiadająca wiele zalet oraz doskonała alternatywa dla prac podejmowanych z użyciem wiertarek oraz młotów udarowych. Można stosować ją zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Jest wolna od kurzu i stosunkowo cicha, dodatkowo zaś, nadaje się do robienia odwiertów o zróżnicowanych rozmiarach. Należy dodać, że otwory robione przy użyciu koronowych wierteł diamentowych charakteryzują się precyzją wykrojów, a ich krawędzie są równe i proste.

Diamentowe bezpyłowe wiercenie betonu to technika znajdująca swoje zastosowanie w szeroko pojętej branży budowlanej i remontowej oraz w pracach instalatorskich, czy to z zakresu elektryki, czy hydrauliki. Wiertnice diamentowe znacząco ułatwiają prace na wielu polach. Pozwalają na sprawną i szybka budowę instalacji wentylacyjnych, tworzenie gniazd pod elementy konstrukcji, czy mocowań pod maszyny przytwierdzane do posadzek hal fabrycznych, wklejania kotew czy wycinania bruzd. Jeśli więc potrzebują Państwo wsparcia z zakresu bezpyłowego, diamentowego wiercenia w betonie, ale też innych twardych i wymagających powierzchniach, serdecznie zachęcamy do kontaktu.