Frezowanie betonu

Oferujemy śrutowanie, groszkowanie, szlifowanie oraz frezowanie betonu. Usługi mają na celu usunięcie wierzchniej warstwy nawierzchni, ściany, stropu. Prace na posadzkach wykonywane są maszynowo, na pozostałych powierzchniach urządzeniami ręcznymi.

Renowacja posadzek betonowych poprzez polerowanie betonu

Wykonując usługi frezowania, szlifowania posadzek napotkaliśmy problem posadzek pylących. Naprawy takich posadzek były skomplikowane, dochodziło do pokrywania posadzek żywicą lub wymiany wierzchniej warstwy. Technologia Lavina-Floor zapewnia szybką naprawę. Posadzkę naprawianą szlifuje się doprowadzając do gradacji 200, nasącza się roztworem krzemianu litu, po dwóch godzinach posadzka jest obrabiana dalej do gładkości oczekiwanej przez Klienta. Po nasączeniu posadzki krzemianem litu i dalszej obróbce, twardość wzrasta o dwa stopnie w skali Mohsa. Naprawa posadzki może być wykonywana przy częściowym ruchu eksploatacyjnym na hali.

Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe

Wykonujemy wyburzenia mechaniczne konstrukcji betonowych i nie tylko, za pomocą robota rozbiórkowego BROKK 180. Przez całe lata wykonywaliśmy wyburzenia precyzyjne z wykorzystaniem tylko techniki diamentowej. Realia w gospodarce wymusiły na nas włączenie do wyburzeń precyzyjnych wyburzenia mechaniczne. Najbardziej popularne to wyburzenia koparkami z użyciem młotów i szczęk hydraulicznych.

Poza małymi rozbiórkami wykonaliśmy dwie duże, charakterystyczne rozbiórki:

Usługi minikoparką

W asortymencie naszej firmy znajdują się minikoparki, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać prace w halach i budynkach oraz miejscach, do których zwykła koparka nie może dotrzeć, z uwagi na swoje gabaryty i nośność gruntu. Wykonujemy:

Regeneracja narzędzi diamentowych

Wykonują usługi techniki diamentowej zużywamy duże ilości tarcz i wierteł. Część tych narzędzi może nadawać się do ponownego użycia po regeneracji. Przy małym zużyciu wysyłaliśmy te narzędzia do regeneracji u producenta. Rozwój firmy skutkował budową własnego działu zajmującego się regeneracją. Wiertła diamentowe regenerujemy sami i postanowiliśmy zaoferować usługi Klientom.

Wykonujemy również inne prace budowlane powiązane z w/w zakresem. Bieg czasu, rozwój konkurencji, wzrost wymagań klientów spowodował konieczność poszerzenia zakresu wykonywania usług.

UE - banner